GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8358402
nr 835 8402
Porslin
7 delar, Kina, höjd: 5-22 cm
Kondition: skador,lagningar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 juli 2013
kl 18:42:21
150 kr
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr